خرما بادام زمینی با روکش شکلات تلخ

خرما با مغز بادام زمینی و روکش شکلات تلخ بسته بندی طلقی 300 گرمی

سرشار از فیبر، آهن و پتاسیم

منبع غنی ویتامین‌های A و B و C

ترکیب بادام زمینی رست شده با خرما با اضافه شدن روکش شکلات تلخ، ترکیبی بسیار خوشمزه است که طعم آن بسیار شبیه شکلات برند اسنیکرز است. با این تفاوت که شیرینی این محصول به دلیل طعم طبیعی و شیرین خرماست و بسیار سالم تر از محصولاتی است که در آن از شکر یا شیرین کننده های مصنوعی استفاده شده است.

بادام زمینی ارزش غذایی مشابه گردو و بادام دارد و منبع عالی از منگنز، ویتامین E، اسید فولیک و نیاسین است. این ماده مغذی خطر بیماری های قلبی را کاهش داده و در کنترل وزن و تثبیت سطح قند خون موثر است.  

خرما با مغز بادام زمینی و روکش شکلات تلخ بانکت یک خوردنی سالم و پرانرژی است. این خرمای شکم پر خوشمزه بهترین جایگزین برای قند و شکر در کنار چای و انواع دمنوش و منبع غنی از ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز بدن می‌باشد.

بسته‌های تک عددی خرما شکلاتی بانکت در شرایط کاملاً بهداشتی تولید شده و برای بیرون بردن عالیست. به شما در مسیر و بیرون از خانه انرژی می‌دهد. آن را در اتومبیل، باشگاه، جلسه، کوه و هر جایی که زندگی شما را می‌برد، همراه داشته باشید.

خرمای شکلاتی با مغز بادام زمینی بانکت علاوه بر تأمین مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز، انرژی لازم برای فعالیت‌های متداول روزانه را برای شما فراهم کرده و روز شما را می‌سازد.

جعبه‌های طلقی خرمای مغزدار شکلاتی بانکت، یک هدیه خوشمزه و زیبا برای کسانی که سلامت و تغذیه آن‌ها برای شما اهمیت دارد.